A A A K K K
людям із порушенням зору
КНП "Біляївська багатопрофільна лікарня" Біляївської міської ради

Благодійна допомога від ГО "Фонд відновлення України"

Громадським об'єднанням "Фонд відновлення України", в особі голови Куліковського Олександра Валерійовича, надано благолійну допомогу КНП "Біляївська багатопрофільна лікарня" у вигляді лікарських засобів та виробів медичного призначення для потреб пацієнтів Закладу.

КНП «Біляївська багатопрофільна лікарня» Біляївської міської ради висловлює ГО "Фонд відновлення України" свою повагу та вдячність за надану благодійну (гуманітарну) допомогу у вигляді лікарських засобів та виробів медичного призначення.

Допомога в цей нелегкий для всіх нас час – це не просто матеріальні цінності, а впевненість в тому, що ми разом подолаємо труднощі та покращимо якість життя наших пацієнтів та полегшимо працю нашого персоналу.

Колектив КНП «Біляївська багатопрофільна лікарня» високо цінує  внесок ГО "Фонд відновлення України" не лише у життя нашого Закладу, а і у життя українського народу загалом!

Висловлюємо щирі сподівання, що співпраця ГО "Фонд відновлення України" з КНП «Біляївська багатопрофільна лікарня» знайде своє продовження у майбутньому.

Бажаємо ГО "Фонд відновлення України" нових звершень та успіхів у їх важливій діяльності та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування